Hakkımızda

MEŞHUR BALKAN TULUMBA’YA HOŞ GELDİNİZ

1988 yılında Makedonya’nın Gostivar şehrinden İstanbul’a göç ettik. Babam Üzeyir TAHİROĞLU 15 yaşında Makedonya’da tulumba işine başlamış ve bu mesleği bize öğretmiştir.

1996 senesinde İstanbul Alibeyköy’de Meşhur Balkan Tulumba adı ile tulumba imalat ve satış yerimizi açmış bulunmaktayız.

Bizim Meşhur Balkan Tulumba üretimimizle birlikte İstanbul’un çeşitli yerlerinde büyük tulumba imalathaneleri açılmış olup sadece görüntüleri benzemekle birlikte sayıları hızla artmıştır. Aynı görünmesine rağmen lezzeti, hafif olması ve mideyi yakmaması özelliğiyle diğer tulumbalardan ayrılan Meşhur Balkan Tulumbası, siz değerli müşterilerimize ve diğer dostlarımıza damak tadında sunulmuştur.
İstanbul’un çeşitli yerlerinden (Avrupa yakası ve Anadolu yakası) Meşhur Balkan Tulumbayı tatmak ve ailesine tattırmak için buraya gelip ürünümüzden almaktadırlar.

Meşhur balkan tulumba almaya gelen her müşterimize ürünümüzü tatması için ikram etmekteyiz.

Makedonya’dan özel olarak getirdiğimiz Böğürtlen suyu tulumba ikramımızda damak tadını artırmaktadır.

Ayrıca yaz ayları boyunca Meşhur Balkan Tulumba ile birlikte Meşhur Balkan dondurması da satışlarımızda bulunmaktadır. Meşhur Balkan Dondurmasını tatmanızı tavsiye ederiz.

Tulumbamızın taze olarak tüketilmesi gerektiği için üretimimizi günlük olarak yapıyoruz. Bize meşhur sıfatını kazandıran hassasiyetimizle, toptan satış yapmayarak tulumbamızın hak ettiği değeri korumasını sağlıyoruz.

Alibeyköy Merkez mahallesi, Gaziosmanpaşa Cad. No:4/B adresindeki yerimiz haricinde hiçbir yerde ŞUBEMİZ bulunmamaktadır. Meşhur Balkan Tulumba veya Balkan Tulumba adıyla üretim yapan yerlerin bizimle hiçbir ilişkisi yoktur.

Düğün, Nişan, Özel Günler, Aile toplantıları, Dernek Toplantıları için özel sipariş alınmaktadır. Dostlarınıza ikram edebileceğiniz kaliteli ve lezzetli şekilde hazırlanmaktadır.

Çalışma saatlerimiz;

Sabah saat 05:00 açılan imalat bölümümüz saat 07:00 itibariyle satışa hazır ürünlerle siz değerli müşterilerimize 21:30 kadar hizmet verilmektedir.

Bizi tercih ettiğiniz ve sağlığınızı düşündüğünüz için teşekkür ederiz.

A.Kadir TAHİROĞLU